RYCHLÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Značka:

Palivo:

 Celkem v nabídce: 32 vozidel

PODPOŘTE NÁS


Instagram

O nás

AUTOGARDEN, společnost s ručením omezeným, se jako taková pohybuje v prostředí automobilového průmyslu již pár let. Díky tomu máme bohaté zkušenosti jak v prodeji, tak výkupu, popřípadě dovozu ojetých vozidel na přání.

Začínali jsme jako malý autobazar v centru Liberce. V Dnešní době se nacházíme v novém areálu cca 3 minuty jízdy ze sjezdu z libercké rychlostní komunikace l/35 u čerpací stanice Čermák. Areál ve kterém sídlíme je kompletně zabezpečený plotem s ostnatým drátem proti vniknutí, dále je kompletně zabezpečený kamerovým systémem a kanceláře jsou pod bezpečnostním systémem napojeným na pult centrální ochrany. Areál je také komletně na asfaltovém povrchu. Kanceláře jsou po rekonstrukci.

Díky tomu všemu můžeme našim zákazníkům poskytovat nejvyšší kvalitu služeb v odvětví automobilového průmyslu. Díky dostatečnému zabezpečení se též zákazník nemusí o svůj automobil v případném komisním prodeji bát. Navíc je samozřejmě společnost pojištěna na jakékoliv škody způsobené třetí osobou, námi, či snad živelnou událostí.

Naše nabídka obsahuje nejen velký výběr osobních vozů, ale výběr vozů jak užitkových, tak nákladních, až po vozy ostatní (například čtyřkolky, motorky, atp.).

Jako prodejce ojetých vozidel se snažíme jít s dobou a měnit pro Vás co nejčastěji nabídku vozů tak, aby co nejlépe vyhovovala dnešním požadavkům a potřebám. Naší prioritou je, aby každý, kdo odjede se zakoupeným vozem, byl maximálně spokojený.

Při výkupu vozidel vytvoříme co nejvyšší cenovou nabídku, která je k danému vozu vůbec možná.

Celkově tedy poskytujeme širokou škálu dalších služeb, které najdete v menu pod názvem „Služby“